اخبار

جایزه هشت هزار دلاری «آیسسکو» به فیلم های تخیلی و مستند
سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام (آیسسکو ) به تولید فیلم های تخیلی و مستند که حداکثر زمان آنها چهار دقیقه باشد چهار تا هشت هزار دلار جایزه می دهد .
مسابقه نقاشی «این مکزیک من است » برای کودکان 6 تا 14 سال در سفارت مکزیک برگزار خواهد شد .
گالری‌ها برای شروع فعالیت‌ در سامانه اصناف و صنایع وزارت بهداشت ثبت نام کنند
نگارخانه‌ها برای شروع فعالیت‌های خود باید در "سامانه ثبت‌نام اصناف و صنایع" وزارت بهداشت ثبت نام کنند.
اولویت‌مان توسعه «بازار تجسمی» است/ صدور مجوز «گالری» سخت‌تر شد
هادی مظفری از ابلاغ آئین‌نامه جدید نظارت بر گالری‌ها در سال ۱۳۹۹ خبر داد و بیان کرد سیاست توسعه گالری‌ها انقباضی می‌شود و درها به روی هر فردی که بخواهد گالری تاسیس کند، باز نخواهد بود.
هادی مظفری: پادکست‌های تجسمی فضایی برای بازخوانی رویدادهای تجسمی در یکصد سال اخیر است
مدیرکل هنرهای تجسمی گفت: ما در کنار کارهای اجرایی خود در اداراه کل هنرهای تجسمی، در تلاشیم تا فضایی را به پژوهش و کارهای تحقیقاتی اختصاص بدهیم.
شاکله «تجسمی فجر» دولتی نیست/ ایجاد فرصت برای بازارهای هنری
مدیرکل هنرهای تجسمی ارشاد می‌گوید دولتی بودن جشنواره «فجر» یعنی برگزارکننده آن دولت است و هزینه‌های آن را نیز دولت پرداخت می‌کند اما در هیچ دوره‌ای، یک فرد دولتی تصمیم‌گیرنده آن نبوده است.
جراحی جشنواره تجسمی فجر/ موزه هنرهای معاصر تهران تا پایان بهار بازگشایی می‌شود
مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است: جشنواره تجسمی فجر به جراحی نیاز داشت که از سال گذشته آغاز شده و مسیر اصلاح آن یک دهه به طول می‌انجامد
هنر در فضای مجازی / گالری‌گردی "نو به نو"، پادکست عصرانه هنر و انیمیشن‌های کرونایی
اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای روزهای تعطیل و ایام در خانه ماندن به علت شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های روزانه مجازی را تهیه کرده است.
وزارت ارشاد برای تخمین خسارت‌های وارده به بخش‌های هنری وارد عمل شد/ اختصاص بسته‌های حمایتی به آسیب‌دیدگان مشاغل هنری/ بازسازی موزه هنرهای معاصر با قدرت ادامه دارد
مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی با اشاره به آنکه هنوز هیچ گزارشی از خسارت‌های جدی وارده به فعالان این حوزه و البته گالری‌داران دریافت نکرده‌اند، از احتمال اختصاص بسته‌های حمایتی به آسیب‌دیدگان این مشاغل خبر داد.
مدیرکل هنرهای تجسمی خبر داد؛  برگزاری مسابقه کاریکاتور بین‌المللی «ما کرونا را شکست می‌دهیم»
به گزارش ایلنا، هادی مظفری (مدیرکل هنرهای تجسمی) از برگزاری مسابقه بین‌المللی کاریکاتور ما کرونا را شکست می‌دهیم خبر داد. این مسابقه به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نهادهای دیگری مانند؛ مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، بنیاد فرهنگی روایت فتح، اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.
۱ صفحه ۲ از ۵ ۳ ۴ ۵