اخبار

حضور گالری‌ها با 335 اثر در بخش چارسوی هنر جشنواره تجسمی فجر
در بخش "چارسوی هنر" دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، آثار گالری‌های کشور با 335 اثر در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
جانمایه­ هنرهای تجسمی هم­خونی و هم­گونی با واقعیت­‌هاست / پیام معاون هنری به دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام خود به دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، این رویداد را همایشی هوشمندانه دانست که تعهد شهروندی را پاس می­‌دارد.
هنرهای تجسمی مأمنی برای اندیشیدن، ماندگاری و مانایی / پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه برگزاری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به این رویداد هنری پیام داد.
آغاز جشنواره هنرهای تجسمی از فردا / رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
فردا سه‌شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 18 دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در مجموعه فرهنگی هنری صبا با 900 اثر تجسمی در بخش‌های نقاشی، گرافیک، عکس، مجسمه، سرامیک، خوشنویسی، نگارگری، تصویرسازی، کارتون و کاریکاتور و هنرهای جدید افتتاح می‌شود و تا 5 اسفند به کار خود ادامه خواهد داد.
تور هفتمین جشنواره بین المللی خیام در پنج قاره و 32 شهر ایران
نمایشگاه هفتمین جشنواره بین المللی عکس خیام در ادامه تورهای فرهنگی و هنری نمایش آثارش در شهرهای بیرجند و قم به نمایش گذاشته خواهد شد . این آثار به تازگی نیز در مشهد و نیشابور به تماشا درآمده بود .
دومین اکسپو دانشجویی نقاشی با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی در خانه هنرمندان ایران /نگاه ویژه دومین اکسپوی دانشجویی نقاشی به محیط زیست
دومین اکسپو دانشجویی نقاشی در راستای حمایت از آثار خلق شده دانشجویان به همت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه الزهرا و دانشکده هنردر خانه هنرمندان ایران برگزار شد .
دیدار وزیر  از دبیرخانه جشنواره تجسمی فجر
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دبیرخانه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، از دو جلد کتاب "خلاقیت و هنرهای تجسمی" و "هنر معاصر ایران و جهانی شدن" رونمایی شد.
زنان؛ رکورددار شرکت در جشنواره تجسمی فجر
امسال زنان پیشتاز شرکت در جشنواره تجسمی فجر شدند و ‏بیشترین آثار ارسالی به ترتیب از استان‌های تهران، اصفهان و خراسان رضوی به جشنواره رسید.‏
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۵