به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

با طراحی علی وزیریان : پوستر چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر منتشر شد

با طراحی علی وزیریان : پوستر چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر منتشر شد
پوستر چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر توسط علی وزیریان طراحی شد.

 

به گزارش روابط عمومی چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ، علی وزیریان؛ هنرمند گرافیست پوستر چهارمین جشنواره بین المللی تجسمی فجر را طراحی  کرد.

چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال و سرامیک ، مجسمه سازی ، عکاسی، پوستر، کاریکاتور ، تصویر گری و فیلم های تجسمی 10 بهمن تا 14 اسفند ماه در 32 استان و چندکشور خارجی برگزار می شود.

جشنواره فجر

مهلت ارسال  آثار در بخش  آزاد و اصلی چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر تا 10 دی ماه و برای بخش ویژه بیداری اسلامی تا 20دی ماه است و در رشته فیلم های تجسمی، هنرمندان و موسسات تا پایان دی ماه می توانند آثار خود را به جشنواره ارسال کنند.

هنرمندان برای ثبت نام و ارسال آثار خود می توانند به سایت جشنواره به نشانی     www.ivafestival.ir مراجعه کنند.

علی وزیریان متولد 1339 است و در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران نقاشی خوانده است. علی وزیریان فعالیت درزمینه گرافیک و طراحی پوستر را با طراحی پوستر فیلم های سینمایی  آغاز کرد.

آثار وزیریان تا کنون در نمایشگاههای متعدد انفرادی و گروهی داخلی و خارجی به نمایش در آمده و او داوری و دبیری جشنواره ها و نمایشگاههای مختلفی را از جمله دبیری نمایشگاه تایپوگرافی اسماءالحسنی را بر عهده د اشته است.

وزیریان علاوه بر فعالیت در زمینه گرافیک، در حوزه ساخت فیلم های سینمایی نیز فعالیت دارد که "خدا نزدیک است" و "یک وجب از آسمان" از ساخته های اوست.

 

۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500