• اخبار

معاون هنری و سرپرست معاونت هماهنگی و برنامه ریزی اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند

معاون هنری و سرپرست معاونت  هماهنگی و برنامه ریزی  اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند
هادی مظفری ؛مدیر کل تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته طی احکام جداگانه «اردشیر میرمُنگره » را به عنوان معاون امور هنرهای تجسمی و «شادی علی » را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی و برنامه ریزی منصوب کرد.

مظفری در حکم «اردشیر میرمنگره»و«شادی علی» آورده است : نظر به سوابق اجرایی،تعهد،توانمندی و شایستگی های جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «معاون امور هنرهای تجسمی » منصوب می شوید .

امید است با اتکاء به خداوند سبحان در ایفای وظایف محوله ،پیگیری امور مربوطه و سامان بخشیدن به کارکردهای اداری مجموعه با همیاری عموم همکاران و هنرمندان عرصه تجسمی موفق باشید . بهروزی شما را از درگاه خداوند منان خواستارم.

گفتنی ست ،«اردشیر میرمنگره» دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه هنر و تصویر سازی از دانشگاه تهران است . وی دارای سوابق پژوهشی و اجرایی در سازمان میراث فرهنگی و زیباسازی شهر تهران است . او تجربه تدریس در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را در کارنامه خود دارد .

«شادی علی » دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی است . او دارای سوابق اجرایی مدیریتی و پژوهشی در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران است . علی تاکنون دبیری  کمیته های متعدد اطلاع رسانی و برنامه ریزی در حوزه فرهنگ و هنر را در کارنامه خود دارد . 
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500